PHARRELL WİLLİAMS&ADİDAS ORİGİNALS SOLARHU KOLEKSİYONU

Adidas’ın önde gelen teknolojisi, Pharrell Williams’ın ‘Mükemmel kıta’ dediği Afrika’dan esinlenerek tasarladığı renk ve modellerle buluşuyor. Günlük yaşama özel tasarlanan Pharrell Williams SOLARHU Koleksiyonu, ilhamını ise sporun meditasyon gücünden alıyor.

Adidas Originals ve Pharrell Williams yaratıcı buluşmalarına devam ediyor. Pharrell, adidas’ın güçlü adımlarını cesur renklerle, koyu desenler ve Doğu Afrika’nın kendine has konseptiyle birleştiriyor.

Pharrell’in benzersiz kültürel yaklaşımı ve yaratıcılıkla olan derin bağı ayrıcalıklı iki ayakkabı modelinde ve bir kıyafette kendini gösteriyor. Koleksiyon, deniz mavisi, kırmızı, sarı, su yeşili ve morun cesur renkleriyle sunuluyor. adidas primeknit’in dokusu, sade, el yapımı gibi duran bir hassaslık kazandırılmak için yeniden canlandırılıyor ve adidas kalıplarıyla, iz bırakan iş birlikleriyle kontrastlanıyor.

Pharrell Williams SOLARHU NMD, ikonik NMD stilini, maceracı bir ilhamla ayakkabının dış tabanıyla ve bir renk cümbüşüyle Primeknit kumaşıyla yeniliyor. Her ayakkabı çiftinin ön yüzünde “MOTHER” ve “LAND”, “EMPOWER”, “INSPIRE” veya Swahili diline ait kelimeler olan “MIELE” (daima) ve “MBELE” (ileriye) gibi sloganlar görülüyor. Ayakkabı, ayrıca tamamlayıcı renklerde gerçekleştirilen bir TPU bağcık kısmı ve adidas’ın devrim yaratan enerji geri dönüşümü malzemesi olan Boost’un oluşturduğu bir orta taban sunuyor.

Bu yeni koleksiyon ile Pharrell Williams Tennis Hu, Doğu Afrika’dan aldığı ilhamla zarif bir biçimde yeniden canlandırılıyor. Modellerin en dikkat çeken özelliği, üst kısmı oluşturan Primeknit yapının çeşitli desenlerle el yapımı bir görünüm ve his yaratmak için tasarlanmış olması. Ayakkabı, ayrıca EVA™ orta tabanını bu özelliklerle ön plana çıkarıyor: ayakkabının topuğundaki ve bombesindeki süet kısımlar, kusursuz bağlama mekanizması ve deriyle kaplanmış bağcık yerleri.

Koleksiyonun tekstil ürünlerinden Pharrell Williams SOLARHU TT FZ ceket ise adidas yeniliğini ve koleksiyonun kendine has kullanımını hafif, çift-katman dokulu eşofman üstüyle birleştiriyor. Model, Pharrell Williams SOLARHU yolculuğun başlangıcına işaret ediyor.

Pharrell Williams imzasıyla, adidas Originals SOLARHU koleksiyonu adidas Originals mağazalarında, seçili adidas Originals satış noktalarında ve online mağazada satışta. .

 

%d blogcu bunu beğendi: