Pandora’nın Işıldayan Gülleriyle Zamansız Stil

                          

                                              

Nerede olursan ol, zahmetsiz şıklık her zaman seni bir adım öteye taşır. Modern ve zarif bir görünüm isteyenler için güllerden ilham alan tasarımlarıyla Pandora Timeless koleksiyonundaki yeni mücevherler karşımızda!

Pandora’nın Kreatif Direktörleri Francesco Terzo ve A. Filippo Ficarelli, “Gül motifi koleksiyonda, yeni ve zor zamanlarda bile büyümenin ve gelişmenin gücünü temsil ediyor” diyor. “Gülün geometrik şekli estetik açıdan Pandora Timeless koleksiyonunun klasik ve çağdaş görsel dilini tamamlıyor.”

Her stile uyum sağlayan, çok yönlü yeni koleksiyonun en favori mücevherlerinden Gül Yapraklı Halka Bileklik ve Gül Yapraklı Çivi Küpe, 925 ayar gümüş kullanılarak elde tamamlandı. Işıltılı Çift Halo Yüzük, Gül Yapraklı Yüzük ve Işıltılı Üç Bantlı Yüzük ise her stili eşsiz bir dokunuşla tamamlayacak koleksiyonun muhteşem mücevherleri arasında.

İster set olarak, ister farklı mücevherleri bir arada kullanarak özgün stilini ışıltıyla tamamlayabilirsin. Pandora’nın benzersiz işçiliği ile elde tamamlanan bu yepyeni mücevherler bir ömür boyu sana ve sevdiklerine eşlik edecek.

#SomethingAboutYou

#PandoraTimeless

@theofficialpandora

Pandora HAKKINDA

Yüksek kalitede, elde tamamlanmış mücevherleri ulaşılabilir fiyatlarla sunan dünyaca ünlü marka Pandora; gerçek malzemelerden modern mücevherler tasarlıyor, üretiyor ve pazarlıyor. Kadınların bireyselliklerini kucaklamayı ve kişisel tarzlarına ilham vermeyi amaçlayan Pandora’nın romantik ve feminen mücevherleri, hayatın unutulmaz anlarını yakalıyor. Geleneksel zanaatkarlıkla modern teknolojiyi birleştiren Pandora’nın eşsiz ve detaylı tasarımları; 2.700’den fazla konsept mağaza dahil, yaklaşık 7.500 satış noktası aracılığıyla altı kıtada 100’den fazla ülkede satılıyor. 1982’de kurulan ve merkezi Danimarka, Kopenhag olan Pandora’nın bünyesinde, dünya çapında 28.000’den fazla çalışanı bulunmaktadır. Bu kişilerden 13.000’i ise şirketin mücevher ve takılarını ürettiği Tayland’daki Gemopolis’te çalışmaktadır. Kopenhag NASDAQ OMX borsasında halka açık olarak işlem gören Pandora’nın 2018 yılı cirosu yaklaşık 3,1 milyar Euro olarak gerçekleşmiştir. Daha fazla bilgi için www.pandoragroup.com veya ilham almak için www.pandora.net sitelerini ziyaret edebilirsiniz.

 

%d blogcu bunu beğendi: