OMEGA, YENİLENEN SEAMASTER DIVER 300M SAATİNİN 25. YILINI GÖRKEMLİ BİR DAVET İLE KUTLADI

OMEGA, ünlü oyuncu Daniel Craig’in marka yüzü olduğu, okyanusların derinliğine meydan okuyan Seamaster Diver 300M saatinin 25. Yılını OMEGA Marka Müdürü Mert Ünlü ev sahipliğinde bir davet ile kutladı. Davete Işıl- Rüştü Reçber,Jülide- Mehmet Ali Berkman, Beste- Mustafa Yurttaş, Murat- Rima Kolbaşı, Zafer Kozanoğlu, Zeynep Germen, Nuray Fenercioğlu, Müge Sırmabıyık, Sinan Öncel, Bünyamin Aydın,Beril-Aysel Akçay, Özlem Kaymaz , Buse Terim, Benan Terzioğlu, Selahattin Dönmez ve Arzu Kunt gibiisimler katılım gösterdi. Davette DJ Doğuş Çabakçor performans gösterdi. 10 Aralık Pazartesi günü, Spago‘da gerçekleştirilen davete iş, sanat ve cemiyet dünyası katıldı.

 

Doğuş Çobakçor

Derin Denizlerin Gizemli Dünyasına Yolculuk

1993 yılından bu yana efsanevi bir süreç geçirerek günümüze ulaşan OMEGA Seamaster Diver 300M, tasarımı ve profesyonel dalgıçlara ilham veren teknolojisi ile dikkat çekiyor. Markanın elçisi ve dostu Daniel Craig, yeni OMEGA Seamaster Diver 300M’in kampanya yüzü olarak saat tutkunlarının karşısına çıkıyor.

OMEGA Seamaster Diver 300M, 6 paslanmaz çelik ve 18 ayar altın modeldenoluşan 14 eşsiz saat ile 2018 yılında efsanevi Seamaster’ı tekrar yorumluyor. 42 mm’lik kasası ile Diver 300M, performans ve manyetik direncin doruğuna yükselten Master Chronometer kalibre 8800 ile ön plana çıkıyor.Diver 300M’in yenilenen tasarımında Ceragold veya beyaz emayeli dalış ölçeğine sahip seramik ikonik dalış bezeli ile günlük hayata dalgıç stilini yansıtıyor.

Derin denizlerin gizemli dünyasını yansıtan dalgalı iç tasarımı ile dikkat çeken OMEGA Seamaster Diver 300M; siyah, mavi ve mat gün ışını dekorlu krom kadran alternatifleri ile sunuluyor.

Buse Terim
Batya Kebudi
Benan Terzioğlu
Bünyamin Aydın
Işıl-Rüştü Reçber
İlkem Öztürk
Serdar Uzuntaş
Tuba Çetin
Ümit Karalar
%d blogcu bunu beğendi: