Netflix’in Yeni Gözdeleri

Netflix hepimizin vakit geçirmeyi en sevdiği platformlardan birisi. Ne var ne yok neler değişiyor ve yeni neler geliyor her an bilmek istiyoruz. Popüler olan her yapımı hemen izleyip bitirmek istiyoruz. Bizde tam bu yüzden kasım ayı için dolu dolu bir Netflix rehberi hazırladık!

 

Guillermo Del Toro’s Cabinet of Curiosities 

Oscar ödüllü beğenilen yönetmen Guillermo del Toro’nun derlediği bu koleksiyon, birbirinden korkunç şeytani öyküleri bir araya getiriyor. 

 

The Midnight Club

Dizi, ölümcül hastalıklardan muzdarip gençlerin kaldığı bir yurtta, özel bir kulübün üyeleri tüyler ürpertici bir anlaşma yapmasını konu alıyor. Bu anlaşmada ilk ölen, öteki dünyadan bir işaret gönderecektir.

 

The Good Nurse

İşi başından aşkın bir yoğun bakım hemşiresi, özverili yeni iş arkadaşından destek alır ancak bir hastanın beklenmedik ölümü, şüpheleri bu yeni hemşireye çeker. Dram ve gerilimin bir arada olduğu bu yapım bu sezonun en dikkat çekici yapımlarından birisi.

 

The Watcher

Yeni bir eve taşınan bir aile bazı gizemli ve rahatsız edici mektuplar almaya başlar. Her geçen gün mektupların rahatsız edici seviyesi yükselirken aile zor günlerle karşılaşacak.

The Playlist

Kendi kendisini yetiştirmiş bir yazılımcı olan Daniel Ek, iddialı bir girişim hedefine ulaşmasının ardından müzik sektörünün korsanlık sorununu çözmek için kolları sıvar.

 

%d blogcu bunu beğendi: