MANDARIN ORIENTAL HOTEL GROUP’UN YENİ YÜZÜ RAMİ MALEK

Hong Kong, 14 Ocak 2019 –Mandarin Oriental’ın “He’s a Fan / She’s a Fan” isimli 20 yıllık global kampanyasının yeni ismi: Amerikalı aktör Rami Malek.

 

“He’s a Fan / She’s a Fan” kampanyası, Mandarin Oriental’in ikonik sembolü olan yelpazeyi İngilizce dilindeki ‘fan’ kelimesini hem yelpaze hem de hayran anlamıyla kullanarak grubun bağlı olduğu diğer otellerinde düzenli olarak konaklayan uluslararası bilinirliğe sahip ünlü isimlerle zarif bir şekilde bir araya getiriyor. Mandarin Oriental, her ünlünün desteğine karşılık onlar adına tercih ettikleri sosyal sorumluluk çalışmalarına bağışta bulunuyor.

 

“He’s a Fan / She’s a Fan” kampanyasının en yeni üyesi Rami Malek, Bryan Singer’ın Bohemian Rhapsodyfilmindeki Freddie Mercury rolüyle nefes kesen bir performans sergileyerek Altın Küre sahibi olmuştu. Aktörün diğer öne çıkan rolleri ise, Ben Stiller ile yer aldığı A Night at the Museumve Tom Hanks ve Julia Roberts ile birlikte oynadığı Larry Crowne filmlerindeydi.Malek aynı zamanda birçok televizyon yapımında da rol alarak, Mr Robotdizisiyle 2016’da Öne Çıkan Oyuncu Emmy Ödülü’nün sahibi olmuştu.

 

Oyunculuğun yanı sıra, göze çarpan stil anlayışı ile adından söz ettiren Malek, dünyaca ünlü moda dergilerinin hazırladığı En İyi Giyinen Erkekleri listelerinde düzenli olarak yer alıyor. En son 2019’un En İyi Giyinen Erkekleri arasında da yer aldı. GQ dergisi ise Malek’in görünümünü “zarif, yalın ve kusursuz bir şekilde bir araya gelmiş” bir stil olarak tanımlıyor.

 

Malek için konaklama deneyimini gerçek anlamda lüks kılan en önemli unsurlar; detaylara gösterilen özen, nezaket ve mükemmel bir hizmet. Mandarin Oriental otelleri arasında favori oteli olan Mandarin Oriental, Bodrum’u sakinliği ve huzuru için sevdiğini söyleyen ünlü oyuncu, konserlerinden sonra Queen üyeleriyle zaman geçirme şansını yakaladığı Mandarin Oriental, Barcelona’nın da kalbinde ayrı bir yeri olduğunu belirtiyor.

Rami Malek, Mandarin Oriental, Bodrum’da portre fotoğraflarıyla tanınan ünlü fotoğrafçı Mary McCartney’nin objektifinin karşısına geçti.

 

Mandarin Oriental Hotel Group pazarlamadan sorumlu Genel Müdürü Jill Kluge ise “Mandarin Oriental markasının 20 yıllık bilinirliğinin arkasındaki güç olan bu ödüllü kampanyanın en yeni elçisi Rami Malek’in aramıza katılmasından dolayı mutluluk duyuyoruz,” diyor ve ekliyor “Hayatın iyi yanlarından zevk almayı bilen ünlü isimlerle çalışarak otellerimizi gerçek anlamda eşsiz ve ilgi çekici bir şekilde tanıtma imkanı yakalıyoruz.”

 

Mandarin Oriental’in şu andaki fan’ları arasında yer alan diğer ünlü isimler ise şöyle: Chen Kun, Isabelle Huppert, Lucy Liu, Morgan Freeman, Cecilia Bartoli, Caterina Murino, Sir Peter Blake, Karen Mok, Christian Louboutin, Sophie Marceau, Liam Neeson, IM Pei, Michelle Yeoh, Jane Seymour, Kenzo Takada, Jerry Hall, Vanessa Mae, Vivienne Tam, Barry Humphries, Frederick Forsyth, Darcey Bussell, Bryan Ferry, Dame Helen Mirren, Maggie Cheung, Hélène Grimaud, Geoffrey Rush, Adam Scott, Dev Patel, Christoph Waltz, Stanley Tucci ve Rami Malek.

 

Mandarin Oriental fan’ları ile ilgili daha fazla bilgiye ve Rami Malek’in de yer aldığı tüm fan’larla yapılan video röportajlarına Group’un web sitesi mandarinoriental.com’dan ulaşabiliriniz.

%d blogcu bunu beğendi: