LADY GAGA STARLARDAN OLUŞAN BİR KÜRESEL EKİNLİK DÜZENLİYOR’

18 Nisan 2020 Cumartesi günü yayınlanacak olan etkinlik Lady Gaga ile işbirliği içinde belirlenmiş olan birçok dünya yıldızı sanatçıyı içerecek.

Dünya Sağlık Örgütü ve Global Citizen, KOVİD-19 pandemisiyle mücadelede ön saflarda çalışan sağlık çalışanlarına destek olmak için Lady Gaga bir program yayınlayacak. Dünyanın her yerindeki sağlık çalışanlarının ön saflarda Covid-19’a karşı gösterdikleri amansız mücadeleyi desteklemek için ”Bir Dünya: Hep Birlikte Evde” adında özel canlı yayın akışı başlatıyor.

NE ZAMAN?

18 Nisan 2020 Cumartesi günü yayınlanacak olan akış Türkiye saatine göre 19 Nisan 2020 gece 03:00 saatlerine denk gelecek. Doktorların, hemşirelerin ve ailelerinin pandemi boyunca yaşadıkları gerçek deneyimlere de yer verecek olan canlı yayın, Lady Gaga ile işbirliği içinde belirlenmiş olan birçok dünya yıldızı sanatçıyı içerecek.

HANGİ SANATÇILAR VAR?

Performans gerçekleştirecek sanatçılar arasında; Alanis Morissette, Andrea Bocelli, Billie Eilish, Green Day vokalisti Billie Joe Armstrong, Burna Boy, Chris Martin, David Beckham, Eddie Vedder, Elton John, FINNEAS, Idris ve Sabrina Elba, J Balvin, John Legend, Kacey Musgraves, Keith Urban, Kerry Washington, Lang Lang, Lizzo, Maluma, Paul McCartney, Priyanka Chopra Jonas, Shah Rukh Khan ve Stevie Wonder bulunuyor.

KİMLER SUNACAK?

‘Tonight Show’dan Jimmy Fallon, ‘Jimmy Kimmel Live’dan Jimmy Kimmel ve ‘The Late Show with Stephen Colbert’dan Stephen Colbert, Susam Sokağı’ndaki dostlarının da yardımıyla, küresel Covid-19 mücadelesine destek vermeleri için insanları birleştirmek ve onlara ilham vermek adına bu etkinliğin sunumunu üstlenecekler.

Şimdiden heyecanlandıran bu isimlerle muhteşem bir müzik ziyafeti geçirmek çin saatlerinizi kurmayı unutayın!

EditörCansu Bayrak

 

%d blogcu bunu beğendi: