KÜRK MANTOLU MADONNA”NIN OYUNCULARI BASIN MENSUPLARIYLA BİR ARAYA GELDİ

Vodafone Red’in katkılarıyla sahnelenen, Türkiye’nin ilk dijital tiyatrosu “Kürk Mantolu Madonna”, sezon sonunda da izleyicilerle buluşmaya devam edecek. Hem Vodafone Red aboneleri, hem de Vodafone TV üyeleri, “Kürk Mantolu Madonna”yıinternetlerinden yemeden Vodafone TV üzerinden izleyebilecekler.

İlk kez tiyatro sahnesine uyarlanan, Sabahattin Ali’nin kült eseri “Kürk Mantolu Madonna”, toplam 37 gösterimle 22 bini aşkın izleyiciye ulaşarak sezonun en çok ses getiren tiyatro oyunu oldu. “Direklerarası Seyirci Ödülleri En İyi Sahne Tasarımı”, “GSÜ EN Ödülleri Yılın En İyi Tiyatro Oyunu” ve “7. Fashion TV Moda Ödülleri En İyi Tiyatro Oyunu” ödüllerini kazanan oyun için belgesel film de çekilecek.

23 Mayıs 2018 – Türkiye’de ilk kez Vodafone Red’in katkılarıyla sahnelenen “Kürk Mantolu Madonna”, başarılı bir sezonu geride bıraktı. Toplam 37 gösterimle 22 bini aşkın izleyiciye ulaşarak sezonun en çok ses getiren tiyatro oyunu olan “Kürk Mantolu Madonna”, sezon sonunda da dijital ortamda izleyicilerle buluşmaya devam edecek. Yenilikçi içerik servisleriyle abonelerine en iyi dijital deneyimi sunmayı hedefleyen Vodafone, sanat dünyasında büyük yankı uyandıran “Kürk Mantolu Madonna”yı Vodafone TV’den yayınlayacak. Hem Vodafone Red aboneleri, hem de Vodafone TV üyeleri, Sabahattin Ali’nin ilk kez tiyatro sahnesine uyarlanan bu kült eserini internetlerinden yemeden Vodafone TV üzerinden izleyebilecek.

“Kürk Mantolu Madonna”nın başrol oyuncuları Tuba Ünsal, Sercan Badur ve Alper Saldıran, Nişantaşı Nopa Restaurant’ta Vodafone Türkiye Pazarlama Direktörü Nedim Baytorun’un evsahipliğinde düzenlenen toplantıda basın mensuplarıyla bir araya geldi.

%d blogcu bunu beğendi: