Koton, Love Koleksiyonu ile Sokaktaki Can Dostlarımıza Göz Kulak Oluyor

Koton ve Bana Göz Kulak Ol Derneği’nden Özel Koleksiyon

Koton, Love Koleksiyonu ile Sokaktaki Can Dostlarımıza Göz Kulak Oluyor

Koton, 2019 İlkbahar-Yaz sezonuna sunduğu Love Koleksiyonu ile sokaktaki can dostlarımızın yaşam koşullarının iyileştirilmesine destek oluyor. Bana Göz Kulak Ol Derneği iş birliğiyle oluşturulan Koton Love Koleksiyonu’ndan elde edilen gelir sokak hayvanlarının yaşam koşullarının iyileştirilmesine kaynak sağlayacak projeler için değerlendiriliyor. Love Koleksiyonu’yla 10.000 hayvana göz kulak olunması hedefleniyor.

Koton ve Bana Göz Kulak Ol Derneği Koton Love Koleksiyonu’na imza atıyor. 2019 İlkbahar-Yaz sezonu itibarıyla mağazalarda yerini almaya başlayan koleksiyon ile on bin sokak hayvanına göz kulak olunması hedefleniyor.

Sezonun trendi hayvan figür ve desenleriyle modanın nabzını tutan Koton, Bana Göz Kulak Ol Derneği ile yaptığı iş birliğiyle de toplumda derin bir yere sahip olan sokak hayvanlarının yaşam koşullarının iyileştirilmesi konusunda da farkındalık sağlıyor. Kadın, erkek ve çocuk kategorilerine özel farkındalık yaratan tasarımların yer aldığı koleksiyonda tişört ve çanta seçenekleri bulunuyor.

Sevimli logosu ve özel hazırlanmış etiketleriyle yeni sezona giriş yapan Koton Love Koleksiyonu, tüm Koton mağazalarında ve online alışverişin adresi koton.com’da satışa sunuluyor.

 

#kotongözkulakoluyor

@banagozkulakol

@koton

www.banagozkulakol.com

www.koton.com

http://twitter.com/Koton

www.facebook.com/Koton

http://instagram.com/koton

%d blogcu bunu beğendi: