KASIM SAYIMIZIN KAPAK KONUKLARI KEREM BÜRSİN VE İBRAHİM ÇELİKKOL | BACKSTAGE

Sarışın Kerem Bürsin, esmer İbrahim Çelikkol, ters köşe karakterleri ile, Kanal D ekranlarında yeni yayınlanmaya başlayan “Muhteşem İkili” dizisi için bir araya geldiler ve hayranlarının karşısına “Muhteşem İkili” olarak çıkmaya hazırlar! Bu ikiliye dikkat! Yine çok konuşulacak ve çok ses getirecek bir işe imza attılar. MKC ile Barca fırtınasına biz hazırız çünkü müthiş bir çekim  yaptık. Bu iki yakışıklı adamın çekimini hayranlıkla izledik. Karakterleri, oyunculukları, samimi halleri, doğal tavırları, yetenekleri ile bizi kendilerine bir kez daha hayran bıraktılar. Komedi tadında bir polisiye ile ekranlara dönen zehir hafiyeler; cool, tarz, sportmen, çok yakışıklı, kibar ve çok yetenekliler. İki yakışıklı jönden ortaya karışık müthiş bir iş çıkmış. MKC ile Barca, herkesi ekrana kilitlemek için hazır! Siz de hazır mısınız?

İbrahim Çelikkol

JÖN ADAM

Çok heyecanlı ve çok farklı bir karakterle ekranlara dönen yakışıklı jönümüz İbrahim Çelikkol, yine hayranlarının kalbini hoplatmaya hazır. Saçları kısaldı, yanık teni ve sporcu kimliğiyle bu kez müthiş bir polis oldu. Son derece profesyonel, işinin en iyisini yapan,  yetenekli, yakışıklılığı zaten tartışılamaz boyutta olan bu müthiş adam; tarzı, duruşu, karakteri ile hepimizin hayran olduğu bir oyuncu. Yürüyen karizma, yakışıklı jön İbrahim Çelikkol, bu kez Mert  Barca karakteri ile hepimizin starı ve herkesin jönü olarak ekranlarda.

Kerem Bürsin

SIRA DIŞI BİR ADAM

Çok yakışıklı bu tartışılmaz. Samimi ve doğal. Çok cool olması onu farklı yapan özelliklerinden biri. Gerçekten öyle miyim diye soracak kadar da alçak gönüllü. Oyunculuk onun hayaliydi şimdi ise bir star. İnanılmaz karizmatik ve tarz bir adam. İkizler burcu olduğu için biraz zor biri olduğunu düşünenlerden. Bence hiç önemli değil, hayranları olarak biz onu her haliyle çok seviyoruz, başarılarını yakından takip ediyoruz ve dizilerini zevkle izliyoruz. Bu kez bir polis olarak ters köşe bir rolle karşımızda. Müthiş oyunculuğu ile hayat verdiği  karizmatik MKC karakterini canlandıran Kerem Bürsin için bu rolde biraz da kendisi gibi olduğunu söylemek mümkün.

 

 

%d blogcu bunu beğendi: