KALEM ÜSTADINDAN AYRICALIKLI BİR KOLEKSİYON: GRAF VON FABER-CASTELL FOR BENTLEY

“Bentley Boys” efsanesi yazı kültürüne seçkin bir hız katıyor

Seçkin yazı kültürünün simgesi Graf von Faber-Castell tarihinde bir ilke imza atarak, dünyanın en lüks araçlarının vücut bulduğu Bentley ile heyecan verici bir işbirliği gerçekleştirdi. Zamansız tasarımı, hassasiyet tutkusunu ve olağanüstü zanaatkârlığı birleştiren Graf von Faber-Castell for Bentley koleksiyonu lüks yazı araçları ve aksesuarlardan oluşuyor.

Graf von Faber-Castell tarafından Bentley ekibi ile ortaklaşa bir şekilde tasarlanan bu eşsiz koleksiyon, etkileyici süper arabaların öncü tasarımlarını, geleneksel zarafetteki yazı araçlarının detayları ile tek bir tasarım sözlüğünde birleştiriyor.

Graf von Faber-Castell’in koleksiyon içerisinde göze çarpan klasik tasarımı, sağlam yaylı klips detayı ve platin kaplı yüzeyi, Bentley’in kusursuz DNA’sına karışıp adeta parıldıyor. Araçlarının iç tasarımında ve döşemelerinde kullanılan elmas deseni ince el işçiliği ile üretilen kalemin gövdesine ve kapağına taşınıyor. Lüks bir aracın dikkat çekici krom parçalarını andıran kapak, Bentley’e özgü “B” harfli logosu ile taçlandırılıyor. Zarafet ve hızın birleşimi kalemlerin muhafazası için kaliteli İtalyan derisinden üretilen bir kalem kabı da koleksiyonda sunuluyor.

“Payetli Mavi”, “Tungsten” antrasit gri ve ışıltılı “Beyaz Saten” olmak üzere üç farklı renkte, üç farklı kalem seçeneği sunan Graf von Faber-Castell for Bentley koleksiyonu Eylül ayı itibariyle lüks ürün mağazalarında, seçili Bentley bayilerinde ve online olarak satışa sunulacak. Seride yer alan dolmakalemler 390 Euro, roller kalemler 340 Euro, tükenmez kalemler 290 Euro ve deri kalem kabı ise 220 Euro’dan satışa sunuluyor.

%d blogcu bunu beğendi: