Jabbar feat Serenay Sarıkaya HAZ

Dondurma ve çikolata haz otoritesi Magnum, ustalık, uzmanlık ve ayrıntılara özen gösteren geleneğini kutladığı “Hazzı Ciddiye Al” kampanyası kapsamında, çok özel bir projeye imza attı. Serenay Sarıkaya ve Jabbar, HAZ tutkunları için bir araya geldi

Jabbar feat Serenay Sarıkaya HAZ

Magnum’un “crack” sesi yazın en haz dolu şarkısına ilham oldu.Magnum, Türkiye’nin en beğenilen, oyunculuğuyla olduğu kadar sesinin güzelliği ile de her zaman ilgi odağı olan oyuncu Serenay Sarıkaya ile özgün soundu ve yorumuyla fark yaratan müzisyen Jabbar’ı ilk kez bir araya getirdi. Serenay Sarıkaya, sözleri ve müziği Jabbar’a ait yazın en haz dolu şarkısını Jabbar’la birlikte söyledi. Jabbar feat Serenay Sarıkaya HAZ şarkısı, bugünden itibaren tüm digital platformlarda yer alacak.


Magnum’un ikonik değerlerinden ilham alan şarkının alt yapısı, Magnum’u Magnum yapan “crack” sesi ile oluşturuldu.MI – Universal Müzik Türkiye’den çıkan, düzenlemesi Jabbar ve Safa Hendem tarafından yapılan pop türündeki HAZ, dinleyenleri hazzı ciddiye almaya davet ediyor.

%d blogcu bunu beğendi: