#HOTLIST

Maison Margiela
Eve iş getirenlerden, yoğun ve stresli bir iş gününü havuz başına taşıyanlardansanız; bu kafa karışıklığını gidermenin en iyi yolu; klasik ayakkabı ve yazlık terlikleri tek bünyede kusursuzca birleştiren bir çift Maison Margiela’dan geçiyor! Klasik ayakkabı ve terlik trendlerine yepyeni bir bakış getiren bu Maison Margiela’lara, mutlaka bir şans vermelisiniz.

Moncler
Bu yaz yükseklerden uçmak isteyen erkekler için HotList’lerimize pilot gözlüklerini de ekliyoruz. Siyah asetat çerçeveler, güçlü deri ayrıntılar ve koyu yeşil gözlük camları ile radarımıza yakalanan Moncler güneş gözlükleri, bu yazın en havalılarından olma konusunda iddialı!

Versace
Bu yazın şampiyonları, açık ara farkla bel çantaları oluyor! Geçmişe nostaljik bir dönüş yaparken, asi ve modern çizgisini de takibi bırakmayan bel çantalarına güçlü bir yorum da Versace’den geliyor. Parlak ve mat derilerin bir arada kullanıldığı bu karakteristik bel çantası, hem günlük hem de özel durumlarda sağladığı kullanım kolaylığı ile de favorilerimizden oluyor.

Alexander McQueen
Klasik ve sade görünümlere kendi imzanızı atmaktan hoşlanıyorsanız; bu Alexander McQueen broşa asla karşı koyamayacaksınız! Ardı arkası gelmeyen yaz düğünlerine katılırken yeni kombinler yapmaktan sıkıldığınızı biliyoruz. Aynı kombini canlandırmak, tamamen farklı bir görünüm elde etmek için “küçük” bir dokunuş yeterli olacak.

%d blogcu bunu beğendi: