H&M ve NETFLIX YAZA STRANGER THINGS KOLEKSİYONU İLE DALIYOR

H&M ve NETFLIX YAZA STRANGER THINGS KOLEKSİYONU İLE DALIYOR

H&M, Netflix’in TV serisi Stranger Things’in yaz sonu çıkacak olan üçüncü sezonu ile yaptığı iş birliğini duyurmaktan heyecan duyar. Kapsül koleksiyon, halka açık bir havuz olan Hawkins’in etrafında dönüyor ve Stranger Things’den ilham alan kıyafet, plaj giyim ve aksesuarlardan oluşuyor. Koleksiyon 23 Mayıs itibariyle Türkiye’de H&M Zorlu, İstinye Park, İstiklal Caddesi mağazaları ve hm.com.tr’de satışa sunulacak.

Netflix’teki Stranger Things’in önümüzdeki üçüncü sezonunda, Hawkins’in kurgusal kasabasındaki yeni yerler tanıtılıyor ve H&M’in, dizinin bu yeni hikayesini halka açık bir havuzu odağa alan kapsül yaz koleksiyonu ile tanıtma ayrıcalığı bulunuyor.

Grafik desenli tişört, şort, spor kıyafeti, plaj kıyafeti ve çeşitli havuz başı aksesuarlarıyla Stranger Things koleksiyonu, dizideki 1980’lerin ikonik stillerine ve havuz kenarındaki tembel yaz günlerine saygısını gösteriyor. H&M’in iç tasarım ekibi tarafından Netflix iş birliğiyle tasarlanan ürünler bazı kadın kıyafetlerinden ilham alıyor ve Stranger Things’in fuşya pembesinin yanı sıra siyah, kırmızı, beyaz renk paletinden oluşan modern Retro bir tarzı yansıtıyor. Koleksiyondan bazı ürünler dizide görünecek ve çoğu kıyafet ve aksesuarda Stranger Things logosu yer alacak.

Koleksiyonun kampanyasında, Stranger Things’de Billy Hargrove rolünü oynayan Dacre Montgomery başrolde. Ünlü İngiliz moda fotoğrafçısı ve yönetmeni Matt Jones tarafından çekilen kampanya, dizinin yer altı dünyasının eğlenceli bir çekimini gözler önüne seriyor.

%d blogcu bunu beğendi: