GUESS JEANS 2018 SONBAHAR KIŞ KOLEKSİYONU

Yeni GUESS Jeans 2018 Sonbahar Kış koleksiyonu, çağdaş stillerle yeniden tasarlanan, şehir ve sokak hayatından ve 90’lı yıllardan esintilerle dolu… Koleksiyon, kişisel ve benzersiz bir tarz yaratma özgürlüğünü öven önerilerin bileşiminden oluşuyor.

Urban Warriors (Şehir Savaşçıları)

Yeni GUESS Erkek koleksiyonunda baştan savmalığa yer yok. GUESS insanı şehir yaşamının zorluklarını şehir savaşçısı ruhuyla üstleniyor. Yenilenmiş kamuflaj motiflerini beklenmedik tasarım geçişleri oluşturmak için denimlerde kombinleyen askeri tasarımlar oldukça revaçta. Toprak tonuna sahip kare desenler, eğlenceli, sokağa ve gündelik hayata ait görünümler için zamanın ötesindeki mavi ve yeşil renklerle birlikte kendini belli ediyor.

Downtown Explorer (Şehir Gezgini)

Amerikan kültüründen ikonik unsurlar ve 90’lı yılların kaygı içermeyen yaklaşımı günlük tarza sahip kıyafetlerle karşımıza çıkıyor.

Nostaljik stiller fitilli kadife kumaşta, tüylü kumaşta, cesur kare desenlerde ve Pop tarzı baskılarda vurgulanırken; zamanın ötesindeki napa ceketler modern bir yenilenme geçiriyor.Bu arada, işlemeli Amerikan sembolleriyle vurgulanan yüksek performanslı ve biçimlendirilmiş spor denimler, sokak tarzı ve retrodan ilham alan tasarımlara dönüşüyor.

Midnight Rebel (Gece Yarısı İsyanı)

Rock ‘n Roll tarzına sahip bu alışılmışın dışındaki tasarımlar provokasyonu seven erkekler için mükemmel bir seçim oluyor. Koyu ve karamsar tonlara ateşli ve kendine özgü kırmızı detaylarla cesur bir parıltı verilirken, cesur işlemeler, parlak pullar, yaka düğmeleri ve mücevher detayları dramatik bir etki yaratıyor.Denim, sofistike ama isyankar bir görünüm için pelüş ve kaşmir benzeri bir dokunuşa sahip lüks kumaşlarla ve bol detaylarla zenginleşiyor.

%d blogcu bunu beğendi: