G-SHOCK’un 35. YIL DÖNÜMÜ İÇİN “ALAÇATI’ya DEĞER KATANLAR” BİR ARAYA GELDİ

Ekstrem sporların ve sporcunun vazgeçilmez saat markası Casio G-SHOCK, 35. yıldönümü kapsamındaki etkinliklerinden bir yenisini, dünyanın sayılı rüzgar sörfü yapılan beldelerinden biri olan Alaçatı’da gerçekleştirdi.

Türkiye’de rüzgar sörfünün geliştirilmesi adına önemli noktalardan biri olan Alaçatı’nın bu eşsiz sporla anılmaya devam etmesi için, profesyonel sörfçüler ve gelecek vaat eden genç sporcular bir araya geldi.

‘Rüzgar Sörfü Milli Takım Antrenörü’ Korhan Baran’ın moderatörlüğünde yapılan windsurf söyleşilerinde bayrağı devralan genç yeteneklerden ‘Türkiye Rüzgar Sörfü Genç Erkekler Şampiyonu’ Ali Maga gibi sporcular neden bu spora gönül verdiklerini ve daha çok yaygınlaşabilmesi adına neler yapılabileceğini paylaştı.

Ersa Saat Yönetim Kurulu Üyesi Numan Ergün; G-Shock markası olarak sporu ve sporcuyu desteklemekten dolayı oldukça mutlu olduklarını ve ilerleyen dönemlerde gerçekleşecek birçok proje ile de bu misyonlarını devam ettireceklerini belirtti.

Bazen Alaçatı’nın ev sahipliğinde gerçekleşen etkinlik kapsamında yer alan “Zamana Karşı Yarışanlar” fotoğraf sergisinde, Çağla Kubat, İlknur İçingir, Fulya Ünlü, Jimmy Diaz, Ertuğrul İçingir, Ali Palamutçu, Korhan Baran gibi, Alaçatı’nın dünya çapında sörf ile tanınmasını sağlayan değerli sporcuların geçmişten günümüze fotoğrafları yer aldı.

%d blogcu bunu beğendi: