Espor kulübü Futbolist’in resmi giyim sponsoru Altınyıldız Classics oldu

Erkek giyim sektörünün öncü markası Altınyıldız Classics, Türkiye’nin küresel başarılarıyla da adından söz ettiren espor kulübü Futbolist ile sektöre damga vuracak bir iş birliğine imza attı.

Spora olan desteğini çok çeşitli alanlarda her zaman sürdüren Altınyıldız Classics, her geçen gün değeri artan ve yeni çağın spor dallarından biri olarak tanımlanan espor alanına hızlı bir giriş yaptı. Marka, Türkiye’nin en önemli espor kulüplerinden Futbolist ile sponsorluk anlaşması imzaladı.

Türkiye’nin en rekabetçi oyuncularını ve oyun dünyasının önemli isimlerini bir araya getiren Espor kulübü Futbolist, en çok sevilen ve takip edilen oyunlar arasında yer alan VALORANT, PUBG, PUBG Mobile, HeartStone, Wild Rift ve FIFA’da büyük başarılara sahip takımları ile her sezon kıyasıya bir mücadele veriyor.

Yapılan sponsorluk anlaşması kapsamında farklı branşlarda mücadele eden tüm Futbolist sporcuları ve yönetim ekibi, ürettiği her ürün ile şıklığı, inovatif tasarımlarıyla rahatlığı zirveye ulaştıran Altınyıldız Classics tasarımları ile başarıyı üstlerinde taşıyacak.

EDİTÖR : NAYMAN BATIMOR

%d blogcu bunu beğendi: