DÜĞÜNLERDE VE ÖZEL GÜNLERDE STİLİNİZLE HAYATI KİP’LEYİN!

 KİP, özel günlerde hem damatlar hem de davetliler için şık ve modern smokinlerin yanı sıra takım elbise modelleri ile aksesuarları mağazalarında ve www.kip.com.tr ‘de beğeniye sunuyor.

 

Yaz mevsiminin gelmesiyle düğün ve davet sezonu açıldı. Erkek modasının öne çıkan markalarından KİP, Ceremony ve Chic koleksiyonları ile düğün ve özel davetlerde erkeklerin vazgeçilmezi olacak smokin, takım elbise ve aksesuar çeşitleri ile şık bir görünüm sunuyor.

 

KİP; siyah, lacivert, bordo gibi klasik renklerin yanı sıra sezonun enerjisini taşıyan mavi, ekru, beyaz, gri smokin çeşitleri ile takım elbise modellerini mağazalarında ve www.kip.com.tr’ de stil sahibi erkeklerle buluşturuyor.

 

Smokinin seçkin duruşunun yanı sıra yaz düğünleri ve davetleri için KİP’in modern, fit ve konforlu takım elbiseleri de tüm bakışları üzerine toplayacak kadar erkeklerin şık görünmelerini sağlayacak. Smokin ve takım elbiseleri tamamlayan ata yaka veya klasik yaka, ferahlık veren keten, vual gömlekler, papyon ve kravatlar, kol düğmeleri, mendil çeşitleri ile klasikten sneaker’a kadar farklı tarzlara uygun ayakkabı modellerinin bulunduğu geniş bir aksesuar seçkisi yer alıyor.

 

“Hayatı KİP”le mottosuyla erkeklerin hayatlarındaki en değerli zamanlarında da tasarımlarıyla yerini alan KİP’in düğün ve davet sezonu için birbirinden özel parçalarını keşfetmek için KİP mağazaları ve www.kip.com.tr ‘yi ziyaret edebilirsiniz!

 

 

%d blogcu bunu beğendi: