“DESA CANDIR” DEDİRTEN ÖZEL DAVET

 DESA, Can Yaman’ın başrolde yer aldığı, “DESA CANDIR” sloganıyla hayata geçirilen, DESA x CanYaman reklam kampanyasını çok özel bir davetle tanıttı. Bu etkinlikte ilk defa görücüye çıkan reklam filmi ve Can Yaman’a özel hazırlanan kapsül koleksiyon davetlilerden tam not aldı!

 

Türkiye’de deri modasına yön veren, sektörün öncü markası DESA, yeni reklam kampanyası için ekranın sevilen yüzü, başarılı oyuncu Can Yaman ile anlaştı. DESA’nın dinamik ve trendlere yön veren kimliğini oldukça keyifli bir kurguyla aktaran yeni reklam kampanyası Raffles İstanbul’da gerçekleşen bir davetle tanıtıldı.

Can Yaman’ın eşliğinde gerçekleşen bu organizasyon yoğun ilgi gördü. Öncelikle, DESA’nın Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Üyesi Burak Çelet, bu keyifli kampanya ve iş birliğinin detaylarını davetlilerle paylaştı. Ardından sahneye çıkan Can Yaman da “Desa Candır” sloganlı kampanyanın yüzü olmaktan duyduğu mutluluğu ve heyecanı ifade etti.

Konuşmaların ardından, “Desa Candır”ın heyecan uyandıran reklam filmi, tüm versiyonlarıyla yayınlandı ve davete katılanlar bu kampanyayı herkesten önce izleme şansı buldular. Reklam filmin yanı sıra, davette yayınlanan, çekimlerin eğlenceli ve keyifli backstage görüntüleri de ilgiyle karşılandı.

Yayınların hemen ardından sahneye davet edilen DESA’nın Yönetim Kurulu Başkanı Melih Çelet, davetlilerle dünden bugüne DESA’nın hikayesini aktarırken, kampanyayla ilgili duygu ve düşüncelerini de paylaştı.

Burak Çelet, Can Yaman ve Melih Çelet’in tüm davetlilere teşekkürünün ardından, reklam iş birliğinin yanı sıra başarılı oyuncudan ilham alınarak tasarlanan kapsül koleksiyonu da organizasyon boyunca gelenlere tanıtıldı.

%d blogcu bunu beğendi: