DeFacto FİT ile Spor Stilleri Artık Daha Dinamik ve Şık

Kaliteli ve rahat dokulu kumaşlardan üretilmiş DeFacto FİT tasarımları yeni sezonda sporu hayatının vazgeçilmez bir parçası olarak gören herkes için özel ürünler sunuyor. DeFacto FİT tasarımları arasında sezon trendlerine göz kırpan tasarımlar kadar zamansız parçalar da dikkat çekiyor.

DeFacto FİT erkek tasarımlarında soft renkler ve rahat kesimler öne çıkıyor. Reflektör detaylar ile hareketlendirilmiş tracksuit takımlar ve blok renk geçişli montlar bere veya bucket şapkalar ile tamamlanıyor.

Her sezonun vazgeçilmezi basic tasarımlarda konforun göz önünde bulundurulduğu, dokulu ve sıcak tutan kumaşlar kullanılıyor. Siyah ve grinin öne çıktığı basic tasarımlar aynı zamanda sokak stiline de vurgu yapıyor. Toprak tonları ve mavinin ön planda olduğu warmtech montlar ve eşofman takımlar ise soğuk havalarda maksimum koruma sağlıyor.

DeFacto FİT erkek tasarımlarının öne çıkan diğer parçaları ise dokulu kumaş özelliği sayesinde nefes alabilen tişört ve şortlar, diz yapmayan performans odaklı eşofmanlar, futbol için özel olarak tasarlanan ve farklı kumaşların kullanıldığı mavi ve beyaz tonlarındaki parçalar oluyor.

DeFacto FİT’in en önemli tasarımlarının arasında su şişesi gibi pet plastik ürünlerin geri dönüştürülmesiyle elde edilen sweatshirt ve eşofman altları yer alıyor. DeFacto, geri dönüştürülmüş malzemelerden ürettiği sürdürülebilir modelleri ile, ham madde üretimi ve su, enerji ve doğal kaynak tüketimini minimuma indirmiş oluyor.

 

%d blogcu bunu beğendi: