Cool Bir İş Birliği: Lee x Eye Connection

Köklü denim markası Lee, kaliteden ödün vermeden uygun fiyatlı gözlükler satışa sunan Eye Connection ile “Lee powered by Eye Connection” başlığı altında yaz aylarını renklendirecek bir iş birliğine imza atıyor!

Öncü denim markası Lee, yüksek kalitede materyalleri çarpıcı gözlük tasarımlarıyla buluşturan ve devrimsel fiyatlarla sunan Eye Connection iş birliği ile yaz stilini baştan aşağıya tamamlıyor. “Too cool to be expensive” mottosuyla yola çıkan markanın kadın ve erkeklere uygun tasarlanan William modeli 20’ye yakın farklı renk seçeneğiyle her zevke hitap ediyor.

 

Hipster kültürünün doğduğu Williamsburg Brooklyn’den ilham alan William gözlük yaz aylarında cool bir görünüm yaratıyor. %45 geri dönüştürülmüş bio bazlı plastikten üretilen anti-bakteriyel ve anti-alerjik özellikli çevre dostu gözlükler, polarize ve üstün kalite camlarıyla güneş ışınlarına karşı %100 UV koruma sağlıyor. Dayanıklı, hafif ve esnek çerçeveli William gözlükler yüksek konfor ve performans arayanların vazgeçilmezi olacak!

 

Lee İlkbahar/Yaz 2022 koleksiyonunda yer alan su yeşili, mint, kum, taş, toprak tonlarının ön planda olduğu rengarenk logolu tişörtler ve ilhamını 1950’lerden alan açık yakalı, desen baskılı gömlekler Eye Connection gözlüklerle kombinlenerek yaz aylarında eğlenceli ve stil sahibi görünümler yaratıyor. Lee x Eye Connection iş birliği sosyal hayatın temposunda cool duruş ve rahatlıktan ödün vermek istemeyenler için çok sayıda kombin seçeneği sunuyor.

 

Yaz stilinize eşlik edecek Lee x Eye Connection gözlükleri seçili Lee mağazaları ve lee.com.tr adresinden keşfedebilirsiniz.

 

LEE® Hakkında

Lee®, H.D. Lee tarafından kurulan ikonik Amerikan denim ve casual giyim markasıdır. 130 yıllık marka, tüketiciye rahatlık ve konfor sağlamaya odaklı tasarım ve işçiliğiyle, insanların kendilerine olan güvenlerini artırmak ve hayata karşı dik duruş sergilemeleri için ilham vermektedir. Hareketten beslenen yenilikleri, çok yönlü stili ve fitlerinin vücuda üstün uyumu ile nesillerdir markayı sevenlerin sadakatini kazanmıştır.

%d blogcu bunu beğendi: