CEMİYET HAYATININ ÜNLÜ ERKEKLERİ RAMSEY’İN DAVETİNDE BULUŞTU!

Erkek modasının öncü markalarından RAMSEY’in “RamseyFashionTalks” temasıyla düzenlenen yeni yıl davetine iş ve cemiyet hayatının önde gelen isimleri yoğun ilgi gösterdi. RAMSEY’in kış koleksiyonunun en iddialı modellerinin de konuklarla paylaşıldığı buluşmada markanın erkeklere kişiselleştirilmiş stil deneyimi yaşatmayı hedefleyen “Made to Measure” hizmeti de ilk kez tanıtıldı. RAMSEY’in Ulus 29’da düzenlenen “RamseyFashionTalks” temalı yeni yıl davetinde kış koleksiyonundan erkeklerin şıklığını gündüzden geceye taşıyabilecekleri kadar şık ve iddialı parçalar davetliler ile paylaşıldı.

İkonik oversize paltolar, yün kruvaze kabanlar, süet ve puffer montlar, tweed dokulu ve tweed hissi veren ceketler, sportif şıklık sunan triko ceketler ve tüm bunlarla kolayca kombinlenebilen sade ama bir o kadar da şık tasarımlar davetlilerin beğenisini kazandı.

Çetin Kolukısaoğlu

Davette Levent Kızıl, Kerem Dildar, Ozan Balaban, İzi Hekimoğlu, Sami Koyuncu, Selhan Ertürk, Emre Kocadağ, Albert Özmizrahi, Levent Veziroğlu, Mehmet Şamnu, Çetin Kolukısaoğlu, Murat Şapçı, Kemal Aktaş gibi cemiyet hayatının önde gelen isimleri yer aldı.

Gürmen Group Markalardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Zeynep Doğan’ın ev sahipliğindeki davetin konukları aynı zamanda yeni yıl planlarına uygun farklı stil önerileri alma fırsatı da buldu.

Levent Veziroğlu
Levent Kızıl
Emre Kocadadağ
Sami Koyuncu, Selhan Ertürk
Ozan Balaban

 

 

%d blogcu bunu beğendi: