CALVIN KLEIN 205W39NYC, CALVIN KLEIN ve CALVIN KLEIN JEANS Gözlük Modellerini Yeni Bir Kampanya Eşliğinde Sundu

Dünyanın önde gelen kaliteli optik ve güneş gözlüğü üretici ve dağıtımcılarından Marchon Eyewear, Raf Simons’ın kreatif direktörlüğünde yeniden tasarlanan CALVIN KLEIN 205W39NYC, CALVIN KLEIN ve CALVIN KLEIN JEANS gözlük modellerini yeni bir kampanya eşliğinde sundu.

İkonik Amerikan markası Calvin Klein’ın hazır giyim ve aksesuar koleksiyonlarının, Raf Simons’ın güçlü marka vizyonu ve yalın tasarım çizgisi doğrultusunda global olarak yeniden yapılandırılmasıyla birlikte, CALVIN KLEIN 205W39NYC, CALVIN KLEIN ve CALVIN KLEIN JEANS markaları dünya çapında birçok kategoride öne çıkıyor.

CALVIN KLEIN markasını modernize eden Simons’ın yeni ve incelikli hazır giyim ve aksesuar koleksiyonlarını tamamlayacak şekilde tasarlanmış olan yeni ve lüks CALVIN KLEIN 205W39NYC markası altında en yeni güneş gözlüğü modelleri ve numaralı optik gözlükleri de bulunuyor.

Kusursuz bir çizgide ilerleyen mimari silüetler, markanın zengin tarihinin ve gelecekteki vizyonunun yol haritasını kutlayan retro-modern bir estetiğe sahip. Simons’ın yenilikçi bakış açısıyla markaya özel yeni tasarladığı “fly-away” çerçeve köprüsü çizgili ve renk bloklu yüzeyler gibi benzersiz tasarım detaylarının yanı sıra, deri veya zımparalanmış metal gibi hassas malzemelerle birleşen yüksek kaliteli titanyum ve yivli asetattan oluşuyor. İsmini şirketin New York’ta 205 West 39th Street adresinde bulunan genel merkezinden alan CALVIN KLEIN 205W39NYC koleksiyonunun üretimi İtalya ve Japonya’da yapılıyor.

Yeni CALVIN KLEIN güneş gözlüğü ve numaralı optik gözlük serileri, kadın ve erkekler için seçeneklerin yanı sıra, dinamik bir tarz ve ilerici bir estetiğe sahip. Oymalı kristal asetat ve titanyum gibi hafif ve yenilikçi malzemelerle gerçekleştirilen bu modernize edilmiş modeller, CALVIN KLEIN markası için pencereli köprüler ve gösterişli donanım detayları gibi markaya özel yeni tasarım DNA’sını oluşturuyor.

En yeni kadın ve erkek CALVIN KLEIN JEANS gözlükleri, bu ikonik denim markası için otantik olan denim esintili ayrıntıların ve desenlerin yer aldığı cesur renk seçeneklerine sahip. Yeni güneş gözlüğü ve numaralı optik gözlük modellerinin yer aldığı koleksiyonda farklı renkler ve iddialı malzeme karışımları flash ve hologram camlarla kucaklaşıyor.

Dünya çapında Marchon Eyewear, Inc lisansı altında üretilen CALVIN KLEIN 205W39NYC, CALVIN KLEIN ve CALVIN KLEIN JEANS serilerindeki tüm gözlükler Türkiye’de Marchon Türkiye tarafından satışa sunuluyor.

 

%d blogcu bunu beğendi: