Braun ile mükemmel tıraşın keyfini kolayca sürüp hayatınızdaki önemli anlara odaklanabilirsiniz

Braun ile mükemmel tıraşın keyfini kolayca sürüp hayatınızdaki önemli anlara odaklanabilirsiniz

En etkili ve hassas tıraş deneyimini arayan erkekler için; Braun kusursuz bir temiz tıraşlı görünümü seçen erkeklere en uygun tıraş makinesi portfolyosu ve sakalının şekli konusunda tam bir hassasiyet arayanlar için özel tasarlanan saç/sakal şekillendirme makineleriyle kişisel bakım rutininizi kolaylaştırıyor.

Yeni Braun MGK7020 10’u 1 arada Erkek Bakım Kiti, sakalınızı şekillendirirken, diğer fonksiyonları ile de stilinizi dilediğiniz gibi oluşturmanızda size her zaman destek sağlar. İki sabit tarak ile her seferinde hassas görünüm elde etmek için 13 farklı hassas uzunluk ayarı sağlar.

Kitin içindeki vücut bakımı ek parçası ise, vücudunuzun tamamının görünümünü, güvenli ve doğru biçimde şekil vermenize imkân sağlar.

Hassas tüy alma başlığı, kulak ve burun için özel olarak tasarlanmış tüy kesme aparatı ve ücretsiz Gillette Flexball sayesinde temiz kenarlar ve kıvrımlar elde ederek size özel bir görünüm yakalamanıza, vücudunuza ve hassas noktalara dilediğiniz gibi bakım ve şekillendirme yapmanıza yardımcı olur.

Uzun ömürlü keskin metal bıçakları ile başlık değişimine gerek kalmadan ömrünüz boyunca kusursuz bir şekillendirme deneyimi sunar.

Braun’un tüm vücut için kusursuz bakımlı bir görünüm ve stil kazanımı için tasarladığı Braun MGK7020 4 çoklu bakım kiti 13 ayrı kesim şeklini bir arada barındırıyor.

100 dakika çalışma süresi ile ıslak ve kuru kullanılabilen Braun MGK7020 saç ve sakal alanında farklı stiller denemeyi vaad ediyor.

Braun Series 9 / 9290 – 1449TL

 Olağanüstü Nazik bir Tıraş Deneyimi;

Dünyanın en etkili tıraş makinesi Braun 9 Serisi, olağanüstü nazik bir tıraş deneyimi vaad ediyor. 10 farklı boyuta adapte olabilen, 5 farklı kesme aparatının mükemmel uyumunu, dakikada 40.000 çapraz kesme hareketine sahip Syncro Sonic teknolojisiyle bir araya getirerek ilk vuruşta herhangi bir tıraş makinesinden çok daha fazlasını alıyor. Bu akıllı tıraş makinesi cilt hatlarını okuyarak, hassas ve yenilikçi tasarımı ile her uygulamada kontrolü elinizde tuttuğunuzu hissetmenizi sağlıyor. Sakal yoğunluğuna kendini uyarlayan AutoSense teknolojisi ile en fazla ihtiyaç duyduğunuz noktalarda güçlü, tam kendinize uygun bir tıraş deneyimine kavuşabilirsiniz.

 

Ürünler hakkında detaylı bilgi için; http://tr.braun.com

%d blogcu bunu beğendi: