BALENCIAGA BUTİK ZORLU CENTER’DA AÇILDI

Moda ve estetik kavramına yeni bir bakış açısı getiren Cristobal Balenciaga tarafından 1919 yılında kurulan dünyaca ünlü moda markası Balenciaga, Türkiye’deki iş ortağı Beymen ile birlikte Balenciaga Zorlu Center butiğini, 01 Haziran Pazartesi günü İstanbul Zorlu Center’da açtı. 

Balenciaga Zorlu Center, markanın kadın ve erkek giyim koleksiyonlarının yanı sıra ayakkabı, çanta ve aksesuar gibi farklı kategorilerdeki ürünlerini aynı çatı altında modaseverler ile buluşturuyor.  

Balenciaga Kreatif  Direktörü Demna Gvasalia yönlendirmesiyle Gonzales Haase AAS mimarları tarafından hazırlanan yeni butik konsepti ile tasarlanan Balenciaga Zorlu Center, ayrıcalıklı dekorasyonu ile dikkat çekiyor. Mağazanın zeminindeki logo işlemeli özel tasarım mavi halı, karo yer döşemesi ve çakıllı gri duvarlarla kontrast oluşturuyor. Metal masalar, cam vitrinler, alüminyum raflar, raylı askı sistemi ve özel aydınlatmalar hibrit bir mağaza modeli sunuyor. At nalı şeklinde dizayn edilmiş oturma alanı gibi ayrıntılar ise Balenciaga’nın son koleksiyonlarına atıfta bulunuyor. 

 

BALENCIAGA İstanbul Zorlu Center 

Adres: Zorlu Center Mağaza No:217  34340 Beşiktaş, İstanbul

%d blogcu bunu beğendi: