Aralık Sayımızda Neler Var?

KAPAK KONUĞU

Hayata bakış açısını günden güne yenileyip geliştirirken, uzun yıllardır yaptığı oyunculuğundan beslenen bir isim ile beraberiz Aralık sayısında; Engin Altan Düzyatan. O da bizim gibi İzmirli. Kariyerindeki başarılı hikayeleri İstanbul’a gelmesiyle başlıyor. Ve hayatının erken döneminde verdiği doğru meslek kararı ile bugünlere gelen Engin Altan ile kariyeri, karakterlere hayat verme süreci, ilk projesindeki hisleri, ismini daha da bilinirliğe taşıyan projeleri, özel hayatı ve baba olmasından sonraki değişimine kadar her şeyi detaylarıyla konuştuk. Kendi hayatını bu denli açık kartlar ile masaya yatıran oyuncuların sohbeti ve karşı tarafa geçirdiği duygu hep bir başka oluyor. Siz de bu röportajı okurken o duyguyu hissedeceksiniz.

STYLE NOTES

Sezonun en çıkan stil notlarını bir araya getirdiğimiz moda sayfalarımız kış günlerine adım attığımız bu zaman diliminde yeni sezon stiliniz için bir rehber niteliği taşıyacak.

LIFESTYLE

Lifestyle köşemizde son dönemin en öne çıkan Netflix belgesellerini bir listede topladık. Özellikle de hepimizim bazen dizi ve filmlerden uzaklaşıp belgesel izlemek istediği zaman dilimleri olabiliyor. Tam olarak böyle zaman dilimlerinde çok işe yarayacak bir liste ile karşınızdayız!

 

IN LIST

Yeni sezonun en öne çıkan parçaları be MAN In List listesinde bir araya geldi! Yeni yıl boyunca moda sahnesinin kilit parçaları olacak olan ürünler Aralık sayımızda!

FIT

Factory Athletic’ten Uğur Çetin spor haberleri ile her ay bizlerle!

Bu ay Uğur Hoca en merak ettiğimiz konulardan birisini be MAN sayfalarında işledi.

Şok diyetlerin avantajları ve dezavantajları be Man Magazine Aralık sayısında!


be MAN Magazine Aralık 2022 sayısını ücretsiz olarak okumak için;

be MAN Magazine Aralık 2022 İndir


be MAN Magazine Spotify

be MAN Magazine Aralık 2022 Spotify Listesi


Instagram

@bemanmagazine

 

%d blogcu bunu beğendi: