ALTINYILDIZ CLASSICS X BURAK ÖZÇİVİT

ALTINYILDIZ CLASSICS X BURAK ÖZÇİVİT

 

Yazın her moduna uygun şıklık bu koleksiyonda!

 

Burak Özçivit‘in stilinden ilham alanAltınyıldızClassics,ısınan havaları yüksek enerjisi ve yaza yakışan renkleri ile karşılıyor. AltınyıldızClassicsx Burak Özçivit, haftanın her günü ve günün her saatinde şıklığı garantileyecek ürünlerden oluşuyor.

 

AltınyıldızClassics Burak Özçivit2019 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu,vücuda kusursuz oturan slim fit takım elbiseleri ve ceketleri hafifletilmiş formlarla, koton ve keten karışımlı kumaşlarla buluşturuyor. Pastel tonlara sahip takım elbiselerin yanında, hem günlük hem şık tişörtler, keten gömlekler vecasual spor pantolonlaryazın enerjisini yansıtan canlı renk paletleri ve sürprizli detayları ile bu yaz da AltınyıldızClassics erkeğinin vazgeçilmezi oluyor.

 

AltınyıldızClassics’inuzmanlığının ürünü2019 Ceremony koleksiyonu,düğün ve mezuniyet gibi en özel günler içinen şık smokinleri sunuyor. Her tarza hitap eden zengin smokin seçeneklerinin şıklığı birbirinden farklı aksesuarlarla tamamlanıyor.

 

Şıklığın en teknolojik hali

 

AltınyıldızClassics Burak Özçivit 2019 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu, günlük hayatın koşturması içinde stilinden ve şıklığından taviz vermek istemeyenler için en teknolojik çözümleri sunuyor.

 

Hem enine hem boyuna esneme özelliğe sahip 360 pantolon ve 360 gömleklerher an her yerde hareket özgürlüğü sağlıyor. Doğal pamuk elyafı ile elastanı buluşturan mucize kumaş, giyildikten sonra eski formunu geri kazanıyor ve bu sayede360 jeanler diz izi yapmıyor.

 

Doğadan aldığıilhamla şıklığı nano teknolojiyle garantileyen AltınyıldızClassics,Nano Takım Elbise’lerile günün karşınıza çıkarabileceği leke, kir, toz ve hatta şiddetli yağmurlardan bile etkilenmeden şıklığınızı koruyor.

 

Teknolojinin yenilikleri ile doğal malzemeyi buluşturan NonIron ürünler ise,  yıkama sonrasıaskıda kurutulduğundaütü gerektirmiyor. Gün boyu dinamik yaşama uyum sağlayarak, tazelenmiş, yeni giyilmiş görüntüsünü koruyan ürünler, AltınyıldızClassics erkeğinin vücudu ile mükemmel uyum sağlayarak şıklığı gün boyu en üst seviyede tutuyor.

 

 

www.altinyildizclassics.com

Facebook: altinyildizclassics

Instagram: @altinyildizclassics

Twitter: @altnyldzclsscs

 

 

%d blogcu bunu beğendi: