Altınyıldız Classics İle Şehre Dönüş Zamanı

Yaz tatili sonrası şehir hayatına geri dönüş başlıyor. Erkek giyim sektörünün öncü markası Altınyıldız Classics’in sosyal yaşama yenilikçi bir bakış açısı kazandıran Travel takımları, ütü gerektirmeyen Non Iron gömlekleri, su ve leke tutmayan Nano takım elbiseleri, ofis ortamından şık etkinliklere uzanan her anda, erkeklerin kendilerine özgü stillerini maksimum seviyeye taşıyor. Bu sezon şehirde hem stil sahibi hem de fonksiyonel parçalar yükselişe geçiyor.

 

Şehirli erkeğin gardırobunun olmazsa olmaz parçalarını yeniden yorumlayan Altınyıldız Classics’in takım elbiseleri, şehirli erkeğin ) ofis ve ofis sorası anahtar parçalarına odaklanıyor. Altınyıldız Classics’in ütü gerektirmeyen Non-Iron gömlekleri hem ofis hem de evdeki çalışma ortamının en pratik seçeneklerinden…

 

Rahat, çarpıcı ve güçlü stil kodlarını ortaya koyan Altınyıldız Classics takım elbiseler, keten ve pamuk gibi doğal kumaşlarla; maviden laciverte, bejden kahveye, griden hakiye uzanan renk paletiyle şehre dönüyor.  Ayrıca sunduğu konfor ve pratikliğin yanı sıra spor şık stili ile de dikkat çeken gofre kumaşlı Travel takım elbiseler şehrin stil kodlarına yön veriyor.

 

Stil alternatiflerini trend detaylarla bir araya getiren koleksiyonda; kırışmayan gofre kumaşlar, rahat kumaşlardan şık pantolonlar, yumuşak dokulu ceketler, desenli trikolar, çizgili gömlekler sezonun öne çıkan parçaları oluyor.

 

Altınyıldız Classics’in su ve leke tutmayan Nano takım elbiseleri ise stil sahibi erkekleri tatil dönüşü yoğun iş temposuna adapte ederken pratikliği zirveye taşıyor.

EDİTÖR : NAYMAN BATIMOR

%d blogcu bunu beğendi: