adidas Originals ve LEGO Group, ZX 8000 “Bricks” Koleksiyonunu Duyurdu!

adidas Originals ve LEGO Group, ZX 8000 “Bricks” Koleksiyonunu Duyurdu!

adidas ve LEGO Group işbirliği  A-ZX serisinden ZX 8000 ‘Bricks’ koleksiyonuyla genişliyor. Dünyaca ünlü Danimarkalı markanın kendine özgü estetiğini adidas’ın en ikonik silüetlerinden birine taşıyan koleksiyon, sınırsız yaratıcılıktan esinlenen bir ortaklığın bir sonraki aşamasını işaret ediyor.

Cesur ayakkabı koleksiyonu, her biri ana LEGO® renklerinden biri olan Kırmızı, Yeşil, Sarı, Mavi, Siyah ve Gri olan altı spor ayakkabıya ev sahipliği yapıyor. Orijinal ZX 8000 malzeme bileşimini temel alan klasik bir yapıya sahip olan iş birliğine dayalı ‘Bricks’ koleksiyonundaki her bir çift, sentetik süet yüzeylerle eşleşen bir file saya, gizli bağcık sistemi ve LEGO tuğlalarının dokusunu eğlenceli şekilde taklit eden bir topuktan oluşuyor.

Koleksiyonun lansmanına eşlik eden, ZX 8000 silüetinin LEGO mini figür mühendisleri tarafından parça parça yaratılmasını anlatan eğlenceli kampanya videosunu buradan izleyebilirsiniz.

adidas Originals ve LEGO Group ZX 8000 “Bricks” koleksiyonu 7 Mayıs itibariyle adidas.com.tr/LEGO ve seçili adidas mağazalarında satışa sunuluyor.

 

 

%d blogcu bunu beğendi: